General POLSKI Topic

4223 replies [Last post]
XV!BENEDYKT
xvibenedykt's picture
Offline
Joined: Jul 2008
Posts:
Re: General POLSKI Topic

Ja zacząłem grać jak na topie był bro.cfg i newgods.cfg. A może coś źle pamiętam. Pewnie jakis rok lub 2 wcześniej niż założyłem tu Konto. Pamiętam jak wtedy co chwila obracalo kamerę jak nie miałeś moda xD i te wszystkie serwery. Boże było tego pełno i grało mnóstwo ludzi. Przychodzili tu z ng, iu, efreeze. Rymwid to był gość Big grin pewnie bym go zbil teraz, ale wtedy to była postać co się pojawiała raz na jakiś czas i miał skilla. Tak jak paczek z xfh clanu Big grin pussy paczek i hades. Pierwsze osoby co tu poznałem. Wtedy jeszcze noob xD grało się 1v1 na jakiś nonejmowych serwerach. Na r4e siedziała elita co biła noobow na respach do 0. Na r4e wejście było późną nocą jak tutejsi pro już nie grali xD pamiętam aim+ qra miał wtedy tak obadane spawny że tresowal ludzi z autoszotami bo w przeciwieństwie do nich znał spawny xD syntax grał wtedy jako i hate q3. Srebrny nick. A w aim+ było chyba z 50 osób Big grin ile tu się tego elementu przewinęło. Hq był legendą. Yeti, każdy słyszał nikt nie widział aż do pojawienia się da, dancing shadow I następnie fala. Działo się oj działo.

Było fajnie. Padło bo nieodpowiedni ludzie dostali za duże prawa i powstało kółko wzajemnej adoracji. Byłeś poza i byłeś przegrancem i oszustem Happy ale bym się spotkał na żywo z niektórymi osobami co tutaj z nimi grałem Happy

^LAGGYLOVA*
Ultimaq's picture
Offline
Joined: Jul 2008
Posts:
PL Poland
Re: General POLSKI Topic

no niestety tak to juz bywa benus ze ludzie pouciekali

"Zastrzelcie mnie na łące"

z zakręconego nawet salomon nienaleje

/
q3fun's picture
Offline
Joined: Jun 2010
Posts:
Re: General POLSKI Topic

cześć poland kawał

/
q3fun's picture
Offline
Joined: Jun 2010
Posts:
Re: General POLSKI Topic
XV!BENEDYKT wrote:

..

xdiloc(violence) or xddddd(twt-david)?
david probably played on aimplus..

D4ISY
beata13xp's picture
Offline
Joined: May 2010
Posts:
Re: General POLSKI Topic
Quote:

Pozdrawiam serdecznie wszystkich funflow i wszystkie koleżanki - tych tu za wiele nie było :F

Wciąż się trzymam! (znów) Big grin

XV!BENEDYKT
xvibenedykt's picture
Offline
Joined: Jul 2008
Posts:
Re: General POLSKI Topic

Paczek ja nadal czekam na zaproszenie na 4pak Tongue
Wczoraj o 23 pustka na r4e. Musiałem strzelać do Ruskich na ich serwerze Tongue

Daisy znów? Znaczy się też była przerwa? Ta gra definitywnie uzależnia. Big grin swoją drogą ciekawy przypadek bo młoda jesteś jak na średni wiek gry a i zawyzasz poziom dla dziewczyn Big grin większość to były zwykle cipki w quake Tongue mzi pogrywa coś czy obrażony? Kto się ostał tutaj z r2?

Ciekawe co u dadzia cygana z Krakowa xD
Co tu wejdę to przypomina mi się kolejny gracz z którym bym pogadal Big grin smutne że tu tak pusto.

Pela
pela1995's picture
Offline
Joined: Sep 2010
Posts:
Re: General POLSKI Topic

Czang spierdzielił na QL i napierdziela w CA. Można go tam dorwać xd. Laurka ze Spinkiem żyją, mają się dobrze - na ruskim są widoczni Happy. Sama czasami popykam na ruskim :v.
Resztę pochłonęła rzeczywistość xd

"Ich tu dir weh, tut mir nicht leid"

"Take a look to the sky
Just before you die.
It's the last time you will..."

!@#$%&*( terror )_
terror's picture
Offline
Joined: Feb 2007
Posts:
Re: General POLSKI Topic
XV!BENEDYKT wrote:

Ja zacząłem grać jak na topie był bro.cfg i newgods.cfg. A może coś źle pamiętam. Pewnie jakis rok lub 2 wcześniej niż założyłem tu Konto. Pamiętam jak wtedy co chwila obracalo kamerę jak nie miałeś moda xD i te wszystkie serwery. Boże było tego pełno i grało mnóstwo ludzi. Przychodzili tu z ng, iu, efreeze. Rymwid to był gość Big grin pewnie bym go zbil teraz, ale wtedy to była postać co się pojawiała raz na jakiś czas i miał skilla. Tak jak paczek z xfh clanu Big grin pussy paczek i hades. Pierwsze osoby co tu poznałem. Wtedy jeszcze noob xD grało się 1v1 na jakiś nonejmowych serwerach. Na r4e siedziała elita co biła noobow na respach do 0. Na r4e wejście było późną nocą jak tutejsi pro już nie grali xD pamiętam aim+ qra miał wtedy tak obadane spawny że tresowal ludzi z autoszotami bo w przeciwieństwie do nich znał spawny xD syntax grał wtedy jako i hate q3. Srebrny nick. A w aim+ było chyba z 50 osób Big grin ile tu się tego elementu przewinęło. Hq był legendą. Yeti, każdy słyszał nikt nie widział aż do pojawienia się da, dancing shadow I następnie fala. Działo się oj działo.

Było fajnie. Padło bo nieodpowiedni ludzie dostali za duże prawa i powstało kółko wzajemnej adoracji. Byłeś poza i byłeś przegrancem i oszustem Happy ale bym się spotkał na żywo z niektórymi osobami co tutaj z nimi grałem Happy

Przeczytałem ścianę tekstu... I co :E i gówno kurwa ! Nie wspomniałeś o mnie, będę musiał ci pamięć odświeżyć.Dam ci jeszcze z tydzień (maxymalnie 2 lata) żebyś sobie poćwiczył r4e09f i konfrontacja na dm17

XV!BENEDYKT
xvibenedykt's picture
Offline
Joined: Jul 2008
Posts:
Re: General POLSKI Topic

Terror bo mnie dupa piecze na myśl o rr xD jak nas biliscie na początku xD Pozytywny zakręcony funfel Big grin tajny agent z x obywatelstwami. Cały terLoL Big grin Ale teraz to bym ci nakopac do dupy xD

D4ISY
beata13xp's picture
Offline
Joined: May 2010
Posts:
Re: General POLSKI Topic

Bzik/ Mommo tez zaczal pogrywac (Dostal zastrzyk padaki jak mu sie udalo wybocic 60 fragow) Big grin