General POLSKI Topic

4223 replies [Last post]
Aero
Offline
Joined: Dec 2013
Posts:
Re: General POLSKI Topic

Drugi Big grin Siema Benek wariacie

XV!BENEDYKT
xvibenedykt's picture
Offline
Joined: Jul 2008
Posts:
Re: General POLSKI Topic

Powitać powitać Happy mam nadzieję że już nie grasz na radiowce ;p

Aero
Offline
Joined: Dec 2013
Posts:
Re: General POLSKI Topic

hehe jaka pamiec no pewnie ze nie:D to nie te czasy na ten syf radiowy Happy wpadaj dzis wieczorem na puchacze.net Big grin

XV!BENEDYKT
xvibenedykt's picture
Offline
Joined: Jul 2008
Posts:
Re: General POLSKI Topic

Będę koło 21. Krzycz na tsie bo mogę tam wisieć po robocie. Pamiętam dużo bo prowadzę skrupulatnie notatki z życia xD
Dlatego też nie wybaczam cameltoowi pijaństwa na tsie boidupstwa i jebać tępego stronniczego chuja xD lata poleciały a ja nadal mam ten sam średni skill xD xD xD

Nag!Out
Offline
Joined: Apr 2006
Posts:
Re: General POLSKI Topic

Siema. Ktoś się jeszcze kręci na Beer Freeze? bo nie wiem czy pcta ze strychu znosić Happy pozdro.

Histroy :
PLUS = FOX Clan >> GSE Clan >> BBS Clan >> KTM Clan >> BURN* Clan >> BBSquad Clan >> MR Clan >> VENDETTA Clan >>
OUT of gaming Happy
RAIL = DUNNO Clan >> OF Clan >> PW Clan
>> OUT of gaming Happy

XV!BENEDYKT
xvibenedykt's picture
Offline
Joined: Jul 2008
Posts:
Re: General POLSKI Topic

Przez kilka dni nie widziałem tam ruchu. Żyje już chyba tylko instagib.

shaft
Offline
Joined: Apr 2008
Posts:
Re: General POLSKI Topic

halo...

XV!BENEDYKT
xvibenedykt's picture
Offline
Joined: Jul 2008
Posts:
Re: General POLSKI Topic

Powitać szafowego xD
Wystarczy wykręcić ACC ponad 70, mieć low sens i już się gra dla innych jak bot xD dzisiaj 2X się mnie chcieli pozbyć. Co za los Big grin Laughing out loud Big grin

XV!BENEDYKT
xvibenedykt's picture
Offline
Joined: Jul 2008
Posts:
Re: General POLSKI Topic

Dzisiaj wzięło mnie na wspominki i przeglądałem kilkadziesiąt stron skrzynki PW tutaj. O matko bosko bezlitosno ile ja tu czasu spędziłem Happy Pierwsza wiadomość od Fali/HQ w sprawie punktacji w pierwszym turnieju na raile tutaj xD Czasy RR i IS. Później zrobiły się setki teamów i następnie klanów Big grin
rail4ever nadal stoi, super Winking Tutaj nie zważając na relacje podziękowania dla admina. Uwielbiam ten cfg i ten serwer. Swoją drogą wcześniej stał u Glizdy i chyba od niego dostałem trochę plików do serwerów na linuxie. Do tej pory nie wiem czy freakman postawił serwer jak mu było potrzeba xD xD xD
Ktoś tu odpisuje czy tylko można liczyć na pojedyncze posty raz na rok w porywach do 5?
Fajnie, że r4e ma pure i ac, przynajmniej lamki nie wpadają z asami Laughing)

Paczek Pałko xD

Człowiek młody miał wszystko gdzieś, tylko picie alkoholu i zabawa Big grin a nocami w domu piwo i e+ z ts w tle xD o matko bosko ale wstyd Big grin chyba trochę ogarnąłem przez te kilka lat xD
Pozdrawiam serdecznie wszystkich funflow i wszystkie koleżanki - tych tu za wiele nie było :F

echooo ^
echo's picture
Offline
Joined: Apr 2011
Posts:
Re: General POLSKI Topic

fajnie, fajnie tak sobie powspominać Happy ja tu jestem stusunkowo niedłługo, przyszedłem i od razu wszystko zaczeło się jebać i uciekać.. zacząłem kiedy już większość miała dosyć no a jakbym zaczął z 2 lata wcześnij to pograłoby się na pewno świetnie Hee hee