General POLSKI Topic

4223 replies [Last post]
XV!BENEDYKT
xvibenedykt's picture
Offline
Joined: Jul 2008
Posts:
Re: General POLSKI Topic

Pasuje ci jak mi Benedykt xD

^LAGGYLOVA*
Ultimaq's picture
Offline
Joined: Jul 2008
Posts:
PL Poland
Re: General POLSKI Topic

jak i paczkowi lukaszek xD

"Zastrzelcie mnie na łące"

z zakręconego nawet salomon nienaleje

kszksz
japierdole's picture
Offline
Joined: Jan 2012
Posts:
GB United Kingdom
Re: General POLSKI Topic
XV!BENEDYKT wrote:


Cml - pamiętasz brovara? Wiem że tak , do niego też pisałem w sprawie serverow kacapowych cziterow.

uh, ten typ pomagał mi ogarnąć pierwsze plusowe cfg po tym jak kończyłem z e5, z tym, że on z tego co pamiętam to ciupał głównie na osp/cpma, a e+ było dla niego bardziej jako hobby

And even I walk through the darkest valley of the shadow of death I will be not afraid because I am the worst motherfucker in this place.

XV!BENEDYKT
xvibenedykt's picture
Offline
Joined: Jul 2008
Posts:
Re: General POLSKI Topic

Posiadał dużą wiedzę. Chyba nawet zakazali mu grania cw tutaj xD na YT były jego nagrania na temat PB i na temat e+ od strony można powiedzieć technicznej. Dobra eot. Bez logow z rozmów z tutejszymi adminami nie ma co pisać. Zawsze można się zasłonić niepamięcią i zgonic winę na innych xD xD xD

kszksz
japierdole's picture
Offline
Joined: Jan 2012
Posts:
GB United Kingdom
Re: General POLSKI Topic

Ktoś mnie tutaj pytał o log z servera 3M, planując udowodnić nieczystą grę jednemu z graczy tegoż klanu, dalej mam gdzieś ten log Big grin

And even I walk through the darkest valley of the shadow of death I will be not afraid because I am the worst motherfucker in this place.

[mr.]swavol
swavol's picture
Offline
Joined: Jan 2004
Posts:
PL Poland
Re: General POLSKI Topic

Dzięki! Happy Faktycznie czuję się jak dziadek.. Zweryfikuję to dzisiaj wieczorem, jak wielkie bęcki dostanę Winking

Aero
Offline
Joined: Dec 2013
Posts:
Re: General POLSKI Topic

Patrze po skladzie RR i widze ze byl tam DVD moj sasiad i bzika:D nie chwalil sie Adi:D

shaft
Offline
Joined: Apr 2008
Posts:
Re: General POLSKI Topic

Coś powinno być na starych dyskach sata. Już dawno miałem je przejrzeć, a teraz będzie ku temu okazja Winking

XV!BENEDYKT
xvibenedykt's picture
Offline
Joined: Jul 2008
Posts:
Re: General POLSKI Topic

Prawie tu pomowilem bako. Teraz przyznaje się bez bicia że chodziło mi o gościa z nickiem Lan. Ale mnie zaskoczył szafowy Big grin pół godziny w tramwaju kminilem xD

Ale bym zagrał na te wolne raile Happy

shaft
Offline
Joined: Apr 2008
Posts:
Re: General POLSKI Topic
XV!BENEDYKT wrote:

Prawie tu pomowilem bako. Teraz przyznaje się bez bicia że chodziło mi o gościa z nickiem Lan. Ale mnie zaskoczył szafowy Big grin pół godziny w tramwaju kminilem xD

Uff! Pączek, może ty masz jeszcze kontakt z nim? Graliście sporo razem.