L3 :: *DS* vs !<A [WO]/27.10.2006/NOT RANKED

56 replies [Last post]
thc * nex
Kris's picture
Offline
Joined: Nov 2005
Posts:
L3 :: *DS* vs !<A [WO]/27.10.2006/NOT RANKED

I made record, i think it was bug but i and Jak can't see 4 player in ds that why we was confused. (anyway i still very angry and disappointed for my members).
Cheers.


.AIM[+]DEMON.
TC-DeMoN's picture
Offline
Joined: Jul 2006
Posts:
L3 :: *DS* vs !<A [WO]/27.10.2006/NOT RANKED

GG! Cool

>P|_^<.keE|¯3R!!
Offline
Joined: Jul 2005
Posts:
L3 :: *DS* vs !<A [WO]/27.10.2006/NOT RANKED

Sry for no english version

OMg, nie wiedzialem ze takie czubki na BRO wystepuja, na e5 i e5r czasem sie trafi jeden z drugim a tu widze prawie caly klan taki. I skad oni sie wzieli - dobrali sie ze Ho ho.

thx Big grin

PS. dziwie sie ze im mama przed kompem pozwala zasiadac, tożto pozna pora juz zapewne byla i dobranocka dawno sie skonczyla

thc * nex
Kris's picture
Offline
Joined: Nov 2005
Posts:
L3 :: *DS* vs !<A [WO]/27.10.2006/NOT RANKED

@Morph nie wiem po co w ogole poruszyles dalej ten temat skoro sprawa jest zamknieta i wszyscy wiemy jak bylo. Co do "czubków" (jesli to slowa skierowane w nasza strone) to nie bede tego komentowal, bo nie chce sie znizac do takiego poziomu inteligencji. Jesli masz cos do klanu zapraszam na msn lub gg i wyjasnie ci niescislosci, tu nie ma sensu zapychac miejsca na forum bezpodstawnymi komentarzami i dalej tego kontynuowac :!:


>P|_^<.keE|¯3R!!
Offline
Joined: Jul 2005
Posts:
L3 :: *DS* vs !<A [WO]/27.10.2006/NOT RANKED

@NEX

Wiem jedno My Polacy nie potrafimy sie w nic bawic, nawet tak towarzyska gra jak q3 pokazuje kim jestesmy. Panowie na calym swiecie sie z nas smieja z naszych bluzgow, przeklenstw. Czy nie mozna inaczej? To ma byc zabawa, przyjazna rozrywka. A nie kupa przeklenstw z przewaga kupy. Nex jestes jedynym ktory sie nie znizyl do poziomu innych to swiadczy o Tobie dobrze, ale to co zobaczylem i zobaczyli inni rzutuje na nas wszystkich - bez wyjatku.

:!: Wyczerpalem temat nie ma co gnoju po polu rozrzucac :!:

PS. Ja nie jestem idealem i bez winy nie jestem. Thx Big grin

thc * nex
Kris's picture
Offline
Joined: Nov 2005
Posts:
L3 :: *DS* vs !<A [WO]/27.10.2006/NOT RANKED

Jestem razem z Jakiem i Xedem liderem dlatego czuje sie wspolwinny za to co sie dzialo na przestrzeni kilku miesiecy (wychodzi na to ze nie ma osoby, ktora by lubila klan !<A), dlatego staramy sie zapomniec o wszystkim co bylo(staram sie jak moge pomoc klanowi stanac na prosta droge, to samo Jak i Xed). A my polacy umiemy sie dobrze bawic i to bardzo (szczegolnie po czystej), moze za duzo uzywamy slowa "kurwa" jako przecinka dlatego ludzie zle sobie o nas mysla.
Respect za slowa uznania i zrozumienie. THX Happy