L3 :: *DS* vs !<A [WO]/27.10.2006/NOT RANKED

56 replies [Last post]
XED * MU
xed's picture
Offline
Joined: Apr 2006
Posts:
L3 :: *DS* vs !<A [WO]/27.10.2006/NOT RANKED

ah szkoda gadac co sie dzialo na servie a co pozniej to niewiem bo dostalem bezsensowego bana:/

/disconnect
Offline
Joined: Aug 2005
Posts:
L3 :: *DS* vs !<A [WO]/27.10.2006/NOT RANKED

uwazaj bo tu mozesz dostac za wyzywanie : )

CROW . RS*
phenomen_one's picture
Offline
Joined: Oct 2005
Posts:
L3 :: *DS* vs !<A [WO]/27.10.2006/NOT RANKED

gg both Big grin interesting!


XED * MU
xed's picture
Offline
Joined: Apr 2006
Posts:
L3 :: *DS* vs !<A [WO]/27.10.2006/NOT RANKED

aa dobra ide wchuj ogladac wladce przynajmniej tam jest normalny narrator ktory niebanuje ludzi ktorzy nielubia tego filmu to szczala!

THC * JAK
shao's picture
Offline
Joined: Sep 2006
Posts:
L3 :: *DS* vs !<A [WO]/27.10.2006/NOT RANKED

No comment...Confused

- Unavailable - (Come on, who can, who can, can hear the bass drum?)

kraster
kraster's picture
Offline
Joined: Dec 2005
Posts:
L3 :: *DS* vs !<A [WO]/27.10.2006/NOT RANKED

gg ? Happy
mad come here and translate or some other polish

and can some1 explain to us ( the non viewers of the game ) ?

madbringer
Madbringer's picture
Offline
Joined: Jan 2006
Posts:
L3 :: *DS* vs !<A [WO]/27.10.2006/NOT RANKED

Not much to translate.. there was some bad mojo on the CW, Flex did some bans... if participating people'll want to clarify, they'll do so. Btw, lol Flex, again someone accuses you of bad reffing, and again it's ppl from polish clan, i think polish players are jealous of you coz ur so sexy ;d

DriV
Driver's picture
Offline
Joined: Sep 2004
Posts:
L3 :: *DS* vs !<A [WO]/27.10.2006/NOT RANKED
XED * MU wrote:

aa dobra ide wchuj ogladac wladce przynajmniej tam jest normalny narrator ktory niebanuje ludzi ktorzy nielubia tego filmu to szczala!

yyy nie obrazaj wladcy bo akurat to dobry film jest..niewiem co sie tam dzialo na servie ale widocznie dobrze...Nie dosc ze dostaliscie server to jeszcze jakies ale ?..i prosze o zero wulgaryzmu..i troche szacunku dla innych..

Extreme.
eXtReMe's picture
Offline
Joined: Jul 2005
Posts:
L3 :: *DS* vs !<A [WO]/27.10.2006/NOT RANKED
DriV wrote:

XED * MU wrote:
aa dobra ide wchuj ogladac wladce przynajmniej tam jest normalny narrator ktory niebanuje ludzi ktorzy nielubia tego filmu to szczala!

yyy nie obrazaj wladcy bo akurat to dobry film jest..niewiem co sie tam dzialo na servie ale widocznie dobrze...Nie dosc ze dostaliscie server to jeszcze jakies ale ?..i prosze o zero wulgaryzmu..i troche szacunku dla innych..

popieram

"Only God Can Judge Me"

TEEHACE.DS
TeHaCe's picture
Offline
Joined: Nov 2005
Posts:
L3 :: *DS* vs !<A [WO]/27.10.2006/NOT RANKED

LoL xed :!: byłem u exa jka graliscie wszytsko widizałem , sam sobie jesteś winnny , za dożo wulgaryzmu i po co obrazasz innnych za nic ? tak bys nie dostał bana :!: jestem tez sedziom i bym zrobił to smao co flex i nie tlyko Ciebie bym zbanował na servie za zachowanie :!: zamiast grac gadacie bezsensu i w dodatku obrazacie za nic :roll: