L16 :: C4 2:1 KA/04.02.07

39 replies [Last post]
KAWA - !<A
Kawa's picture
Offline
Joined: Jan 2007
Posts:
® L16 :: C4 2:1 KA/04.02.07

Bez nerwów panowie.

XED gg`s
both clans gg Winking


.acer aspire.Logitech G303.Qck Heavy.Sennheiser.

Nag!Out
Offline
Joined: Apr 2006
Posts:
® L16 :: C4 2:1 KA/04.02.07
THC * JAK wrote:

Sam sobie daj siana chlopcze, ja nic nie pisalem o forum, tylko o tym zebys trzymal swoje komentarze dla Siebie (Jesli mozesz to nabijaj sobie posty na innych tematach, bylbym wdzieczny i jesli nie jestes dzieckiem to zrozumiesz) Mam poprostu wrazenie ze szukasz klopotow...!

Boze zaczyna sie. lepiej juz nic nie pisz. A klopoty to narzie szukaja was nie mnie wiec...
Skonczmy z tym! Lepiej dla was nie dla mnie.

last post here!!
sry for no english version but i dont want more comment!

DEBIL
VVVVV

Histroy :
PLUS = FOX Clan >> GSE Clan >> BBS Clan >> KTM Clan >> BURN* Clan >> BBSquad Clan >> MR Clan >> VENDETTA Clan >>
OUT of gaming Happy
RAIL = DUNNO Clan >> OF Clan >> PW Clan
>> OUT of gaming Happy

THC * JAK
shao's picture
Offline
Joined: Sep 2006
Posts:
® L16 :: C4 2:1 KA/04.02.07

A Kim Ty wogole jestes chlopcze? Masz racje lepiej daj sobie spokoj...i nie strasz, bo jak widzisz...okropnie mnie to rusza...! Naprawde lepiej dla Ciebie zakanczajac ten temacik...Ostatni raz: Nie chce widziec zadnych Twoich idiotycznych komentarzy i tyle...! Moze to zrozumiesz CORRECTLY?

Cie zrobil...!

- Unavailable - (Come on, who can, who can, can hear the bass drum?)

KAWA - !<A
Kawa's picture
Offline
Joined: Jan 2007
Posts:
® L16 :: C4 2:1 KA/04.02.07
nagro E+ wrote:

DEBIL
VVVVV

Thinking

loooool. Nie wiem czy to było na miejscu.


.acer aspire.Logitech G303.Qck Heavy.Sennheiser.

INTER
Offline
Joined: Sep 2005
Posts:
® L16 :: C4 2:1 KA/04.02.07

ggs

dont let this thread become a place for dissing...clear that private mates Big grin..or at least in english :twisted:

peace <3

XED * MU
xed's picture
Offline
Joined: Apr 2006
Posts:
® L16 :: C4 2:1 KA/04.02.07
nagro E+ wrote:

They do like always. If someone tell something on KA they attack and blaspheme.

ty bys nieatakowal w takiej sytuacji? bo ja w to watpie wystarczy ze jeden komentaz jebne o tobie i bedzie afera na calego Evil

madbringer
Madbringer's picture
Offline
Joined: Jan 2006
Posts:
® L16 :: C4 2:1 KA/04.02.07

lol, guys, calm down, it's not like Nagro even said anything offensive, he only said in a joking tone that KA ppl died alot, which is, in fact, absolutely true Tongue

i hereby announce this thread, as the base of my own personal temple of LOL Laughing

XED * MU
xed's picture
Offline
Joined: Apr 2006
Posts:
® L16 :: C4 2:1 KA/04.02.07
madbringer wrote:

lol, guys, calm down, it's not like Nagro even said anything offensive, he only said in a joking tone that KA ppl died alot, which is, in fact, absolutely true :P[/i] Laughing

niemusi zakazdym razem teog komentowac w zartobliwy sposub jak ty to mowisz bo to nikogo niebawi

THC * ZYDEK
Zydas's picture
Offline
Joined: Dec 2006
Posts:
® L16 :: C4 2:1 KA/04.02.07

GG's Clans! Winking..nice Xed Winking...

madbringer
Madbringer's picture
Offline
Joined: Jan 2006
Posts:
® L16 :: C4 2:1 KA/04.02.07

Słuchaj - rozumiem, przegrany mecz, coś tam w grze drużynowej nie tak jak trzeba zadziałało, to potem jest się wkurwionym, to normalka.

Ale naprawdę nie ma potrzeby tak agresywnie reagować na komentarze, szczególnie jeśli nie są nawet tak bardzo uszczypliwe. Happy

Takie jest przynajmniej moje zdanie..