National Cup 2011 Hangarii, ébresztőő

8 replies [Last post]
BENG . HUN
beng's picture
Offline
Joined: Jul 2008
Posts:

Szevasztok!

Egyelőre csak érdeklődés szintjén kíváncsi vagyok ki tudna játszani ezen az eseményen, illetve meccseken..?

Rg-t tudom hogy sulizik meg barátnőzik, de azért rá-rá ér Happy Tamás, a Tízes-t tudom hogy aktívkodik a játékszínterén Happy Szilut is szoktam azért látni (amúgy azt ígérted hogy ha nem neked kell szervezkedni akkor jössz) Winking Laca is van van, remélem jössz mindenképp Happy Komby nemtom te merre jársz épp, nemrég még voltál... Mojoval találkoztam nemrég szóval gondolom te is részt vennél. Saturnnal is találkoztam nemrég vmeik szerón, de ha jól emlékszem te inkább e5r-ezel, ettől függetlenül remélem azért jössz mindenképp.

Qxy, Seqvence, Bence, Oggy, Stoned Norbi Happy, Promec, Lacko, Nandi, Rush, Zady, Dragon, Szabee és Lacie (nektek mi van a Quad Damage klánotokkal?) veletek mizaaa? Nem beszéltünk jó régóta, iga nem voltam túl sokat anno msnen, no majd ezentúl remélem ott legalább összefutunk. Szoktatok még quakelni és ha igen akkor hol toljátok, melyik szeró mod stb..? Remélem senkit nem hagytam ki. Jó lenne összerázni a csapatot, szóval kérlek titeket aki jár itt hagyjon egy aláírást vagy kézjegyet vagy bármit amiből kiderül hogy életben van még... Winking

Előre! Fel! Big grin

KOMBY * MU
Kombatant's picture
Offline
Joined: Oct 2010
Posts:
Re: National Cup 2011 Hangarii, ébresztőő

Hát, én még élek, mostanában ritkábban tolom a Quake-et, hát mert... Barátnőzöm... Big grin És általában kevés időm van, sőt, nem is nagyon hiányzik a Quake, de azért néha-néha fennvagyok egy pár szerón... Big grin Nos, hát nem tudom, hogy tudnék-e játszani ezeken a meccseken, annyit tudok mondani, hogy "talán", de nem ígérek semmit, mert igazából most a tanulásra is koncentrálnom kell, mert fel kell, hogy vegyenek valami középsuliba... Big grin

Üdv, Kombyy Big grin

p!nky wrote:

wazzzaaaaaaaaaaaaaaa Komby ^^ Kiss <3333333

BENG . HUN
beng's picture
Offline
Joined: Jul 2008
Posts:
Re: National Cup 2011 Hangarii, ébresztőő
KOMBY * MU wrote:

Hát, én még élek, mostanában ritkábban tolom a Quake-et, hát mert... Barátnőzöm... Big grin És általában kevés időm van, sőt, nem is nagyon hiányzik a Quake, de azért néha-néha fennvagyok egy pár szerón... Big grin Nos, hát nem tudom, hogy tudnék-e játszani ezeken a meccseken, annyit tudok mondani, hogy "talán", de nem ígérek semmit, mert igazából most a tanulásra is koncentrálnom kell, mert fel kell, hogy vegyenek valami középsuliba... Big grin

Üdv, Kombyy Big grin

Áhá, már kezdtem azt hinni hogy te nem is fiú vagy hanem lányzó Big grin Csinos nagyon, jó ez a kép róla, jó az ízlésed Winking A legjobbakat kívánom s azt hogy legyetek nagyon nagyon boldogok egymással. Bocsi nem akartam idenyálazni Big grin
Értem a helyzeted, köszi az infókat Komby. Koncentrálj a számodra fontos dolgokra, ez így rendben is van...
Ha majd néha néha fellépsz ide, kérlek csekkold a fejleményeket, időpontokat mikor lesz meccs stb - és remélem számíthatunk majd Rád!

Pacsi - Geri

BAC**TRB
trb's picture
Offline
Joined: Jul 2010
Posts:
Re: National Cup 2011 Hangarii, ébresztőő

papa ittlesz 100%al számolhatsz rám ;D

silence is better than bullshit

BENG . HUN
beng's picture
Offline
Joined: Jul 2008
Posts:
Re: National Cup 2011 Hangarii, ébresztőő
thomasyea wrote:

papa ittlesz 100%al számolhatsz rám ;D

Kiráály, na ez a beszéd Happy Zsírkréta Winking

BAC**TRB
trb's picture
Offline
Joined: Jul 2010
Posts:
Re: National Cup 2011 Hangarii, ébresztőő

na ki tud még jönni kellene 4ember legalább. Elég sokan vagyunk itt az oldalon csak lesz még 2játékos..

silence is better than bullshit

BENG . HUN
beng's picture
Offline
Joined: Jul 2008
Posts:
Re: National Cup 2011 Hangarii, ébresztőő
thomasyea wrote:

na ki tud még jönni kellene 4ember legalább. Elég sokan vagyunk itt az oldalon csak lesz még 2játékos..

Jajam, csatlakozok az előttem szólóhoz, gyertek mert így még kevesen vagyunk. És addig nevezni se tudunk amíg nem adtok életjelet... Szóval Előre Fel! Winking

BENG . HUN
beng's picture
Offline
Joined: Jul 2008
Posts:
Re: National Cup 2011 Hangarii, ébresztőő

Emlékeztető:

* Sign-up deadline: 28th, October, 2011. !!!

Minimum 8 játékos kellene hogy indulhassunk... Aki tud jönni, azt kérem szépen hogy jelentkezzen ebbe a totyikba...

Üdv - Geri

[LACI.'E]
Offline
Joined: Mar 2010
Posts:
Re: National Cup 2011 Hangarii, ébresztőő

rám számíthatsz, csak légy olyan kedves és küldj egy privit ha a mi magyarok is részt veszünka kupán, köszönöm Happy