General POLSKI Topic

4223 replies [Last post]
!@#$%&*( terror )_
terror's picture
Offline
Joined: Feb 2007
Posts:
Re: General POLSKI Topic
^LAGGYLOVA* wrote:

może odrazu napiszecie ile wazy ile ma lat i jak wygląda Big grin takie małe interview ?

Powolutku ulti Winking nie spłosz ptaszyn... jak się dowiem to ci napiszę xd
Edit: z innej beczki - wczoraj wspomniałeś jakby to fajnie było mieć server rail4 ever Winking zagadałem do tego swira jiva, ma tych publikow i nikt nie gra... Może zarzuci 1v1 r4e09f dm17 Winking ja bym grał.

RAVENNA
ravenna's picture
Offline
Joined: Feb 2014
Posts:
Re: General POLSKI Topic
Jabs wrote:

Good joke but problem with this joke, is the fool David Cameron wouldn't know the answer to that question Big grin

ps. sorry for no polish, don't know it xd

haha, nice Big grin hi Jabs!

To be a rock and not to roll.

khaz'

UFFAS * DSS wrote:
super last minute recruit join XD i saw bax was recruting like a tornado in last minutes

Kylar
Offline
Joined: May 2015
Posts:
Re: General POLSKI Topic

Hej Wam.
Jestem tu nowy i mam maly problemik z excesive. Otóż zainstalowałem wszystko jak bylo w instrukcji i przy włączaniu q3 z excesivo wyskakuje mi błąd: "User interface is version 4, expected 3". Wyczytałem gdzieś, że trzeba zupdateować quake3.exe do wersji 1.32 i to działa. Tylko nie wiem jak to zrobić Tongue Kojarzy ktoś coś na ten temat? byłbym wdzięczny za pomoc Happy

RAVENNA
ravenna's picture
Offline
Joined: Feb 2014
Posts:
Re: General POLSKI Topic
Kylar wrote:

Hej Wam.
Jestem tu nowy i mam maly problemik z excesive. Otóż zainstalowałem wszystko jak bylo w instrukcji i przy włączaniu q3 z excesivo wyskakuje mi błąd: "User interface is version 4, expected 3". Wyczytałem gdzieś, że trzeba zupdateować quake3.exe do wersji 1.32 i to działa. Tylko nie wiem jak to zrobić Tongue Kojarzy ktoś coś na ten temat? byłbym wdzięczny za pomoc Happy

Hej!
Miło widzieć kogoś nowego Happy
http://quake.net.pl/downloads/837 Pobierasz stąd i instalujesz.

To be a rock and not to roll.

khaz'

UFFAS * DSS wrote:
super last minute recruit join XD i saw bax was recruting like a tornado in last minutes

!@#$%&*( terror )_
terror's picture
Offline
Joined: Feb 2007
Posts:
Re: General POLSKI Topic
!@#$%&*( terror )_ wrote:

^LAGGYLOVA* wrote:
może odrazu napiszecie ile wazy ile ma lat i jak wygląda Big grin takie małe interview ?

Powolutku ulti Winking nie spłosz ptaszyn... jak się dowiem to ci napiszę xd
Edit: z innej beczki - wczoraj wspomniałeś jakby to fajnie było mieć server rail4 ever Winking zagadałem do tego swira jiva, ma tych publikow i nikt nie gra... Może zarzuci 1v1 r4e09f dm17 Winking ja bym grał.

Nic z tego, jednak ten jiva to ciezki przypadek, nie dociera do niego i jeszcze jak cos odpisuje to za cholere nie da sie jego toku "myslenia" ogarnac Smug cos jak cyber najebany xd

Kylar
Offline
Joined: May 2015
Posts:
Re: General POLSKI Topic
RAVENNA wrote:

Kylar wrote:
Hej Wam.
Jestem tu nowy i mam maly problemik z excesive. Otóż zainstalowałem wszystko jak bylo w instrukcji i przy włączaniu q3 z excesivo wyskakuje mi błąd: "User interface is version 4, expected 3". Wyczytałem gdzieś, że trzeba zupdateować quake3.exe do wersji 1.32 i to działa. Tylko nie wiem jak to zrobić Tongue Kojarzy ktoś coś na ten temat? byłbym wdzięczny za pomoc Happy

Hej!
Miło widzieć kogoś nowego Happy
http://quake.net.pl/downloads/837 Pobierasz stąd i instalujesz.

Nic nie dało, ale ściągnąłem z tej strony biblię q3 i instaluję wszystko na nowo zgodnie z opisanymi instrukcjami. Mam nadzieję, że niedługo zacznę Was pytać o jakieś fajne serwery Tongue

Blitz
Forum moderator
Blitz's picture
Offline
Joined: Mar 2009
Posts:
Re: General POLSKI Topic

Po co pytać o servery masz tutaj wszystko:

http://www.excessiveplus.net/spider

I btw. nie kozacz za bardzo na RUS RAIL bo dostaniesz bana ha! ha! ha! Niesmaczny joke Big grin



Jabs
Offline
Joined: Mar 2010
Posts:
GB United Kingdom
Re: General POLSKI Topic
RAVENNA wrote:

Jabs wrote:
Good joke but problem with this joke, is the fool David Cameron wouldn't know the answer to that question Big grin

ps. sorry for no polish, don't know it xd

haha, nice Big grin hi Jabs!

Hej Ravenna, jak się masz?

ps. am I doing this right? :o

RAVENNA
ravenna's picture
Offline
Joined: Feb 2014
Posts:
Re: General POLSKI Topic
Jabs wrote:

RAVENNA wrote:

haha, nice Big grin hi Jabs!

Hej Ravenna, jak się masz?

ps. am I doing this right? :o

Dobrze, a Ty? Big grin

You are doing it great Tongue

To be a rock and not to roll.

khaz'

UFFAS * DSS wrote:
super last minute recruit join XD i saw bax was recruting like a tornado in last minutes

Jabs
Offline
Joined: Mar 2010
Posts:
GB United Kingdom
Re: General POLSKI Topic
RAVENNA wrote:

Dobrze, a Ty? Big grin

You are doing it great Tongue

Dziękuję, dobrze :)

Well, I'm done with this, there's only so much asking a polish friend and/or google can do xd